דלג לתוכן

אנחנו כאן עבורך לכל שאלה

רשימת משאלות
עגלה
0 פריטים

מאמרים ומדריכים

כתבת ישראל היום על עדשות מגע צבעוניות ואתר Eye Aces

על ידי Matan Rabani 14 Jul 2023

בתאריך 30/11/2020 פורסמה כתבה בעיתון ישראל היום בנושא עדשות מגע ואתר Eye Aces

למעבר אל הכתבה

 

פוסט קודם
ההודעה הבאה

תודה שנרשמת

דוא"ל זה כבר נרשם בעבר!

קנו את המראה

בחר אפשרויות

Eye Aces
כדאי להצטרף לקבלת עדכונים מיוחדים לקבלת מידע על מבצעים ומוצרים חדשים

נראה לאחרונה

חברתי

עריכה אפשרות
Have Questions?
Back In Stock Notification
תנאים והגבלות

תנאי שימוש באתר "Eye Aces"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון

  אתר "סולוטיקה ישראל אופטיקה וטיפוח" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ("למכירת מוצרי אופטיקה וטיפוח") ייצוגי עבור "סולוטיקה ישראל אופטיקה וטיפוח" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "סולוטיקה ישראל אופטיקה וטיפוח" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "סולוטיקה ישראל אופטיקה וטיפוח".

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "סולוטיקה ישראל אופטיקה וטיפוח" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "סולוטיקה ישראל אופטיקה וטיפוח".

 5. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 6. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

  1. אחריות מוצרים ותמונות

   כל המוצרים באתר מוכרים ע"י רשויות בריאות בינלאומיות. באשר לאחריות לתוצאה סופית של המוצרים: כל התמונות באתר מוצגות למטרות המחשה בלבד. האפקט הסופי המתקבללקוח. במקרים של ביטול עסקה, עלויות המשלוח והטיפול בחבילה יחולו על הלקוח, ובהתאם לעלויות חברות המשלוחים המתקבלות על האתר נכון ליום ביטול העסקה. לא יתקבלו ביטולים עבור עדשות מגע עם תיקון ראיה (מספר).

  2. מגבלת גיל לרכישה: מגבלת הגיל לרכישה באתר זה הינה 18. לא ינתן שירות או תתאפשר מכירה לכל מי שמתחת לגיל 18.

  3. אחריות המוצר: החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן העמודים, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע או במוצרים שימצאו באתר זה הוא על המשתמש בלבד.
this is just a warning
עגלת קניות
0 פריטים