מי אנחנו?

חברת Eye Aces נוסדה בשנת 2011 על ידי תאגיד Ubermensch Labs שבסיסו בקוריאה, המייצר את המותג הידוע Uber Lens ומייצג את המותגים הבולטים בתחום עדשות המגע. Eyeaces, המפעילה אתר זה, מתמחה במסחר אונליין של עדשות מגע, ומטרתה לספק לרוכשים בה את המידע הנדרש להם, כמו גם את חווית הרכישה הנוחה, הקלה והבטוחה ביותר עבורם.

האתר eyeaces.com הינו אתר מוביל ומתקדם מסוגו, ומאפשר לכם לרכוש את מותגי עדשות המגע המקוריים במגוון הגדול ביותר הקיים כיום בישראל, בהקפדה על איכותם של המוצרים ובמחירים משתלמים. האתר מאפשר רכישה מקוונת וישירה של מוצרים מקוריים בלבד, ולכן על כל המוצרים הנמכרים באתר קיימת אחריות מלאה.

המשימה שלנו

להבטיח מצוינות בשירות ובאספקה ולספק חווית קניות מסוג חדש ללקוחותינו, כמו גם לפתוח בפניהם את האפשרות לרכוש מוצרים איכותיים במחירים סבירים. למרות שתחום התמחותה העיקרי של eyeaces עוסק, בעיקר, בעדשות מגע קוריאניות, החברה עובדת גם ישירות מול חברת Solotica Brazil העולמית, ומול מותגי עדשות מגע מובילים נוספים מברזיל, ארה”ב ואיטליה.

על מנת להקל על הרוכשים, פתחנו את הרכישה לכל סוגי כרטיס האשראי הקיימים, כשכל הרכישות דרך אתר eyeaces.com נעשות בשרת מאובטח ומוצפן SSL!

  • משלוח חינם בכל הזמנת עדשות מגע

  • כל המשלוחים מבוצעים על ידי חברת משלוחים מאובטחת

  • כל המוצרים עוברים בדיקת איכות בטרם נשלחים ללקוח

  • מענה מהיר

  • משלוחים זריזים

  • מוצרים חדשים כל חודש

החזון שלנו

להתרחב, לגדול ולהפוך לחנות עדשות המגע המקוונת הטובה ביותר בכל מדינה או שפה בה פועל או יפעל האתר. להביא את בשורת האיכות של עדשות המגע הצבעוניות הקוריאניות לתודעה הישראלית והגלובלית, תוך הקפדה על בחירה בעבודה מול מותגים איכותיים ובטוחים בלבד!

eyeaces מפעילה מאות סוכנים ומפיצים ברחבי העולם, מה שהופך את העדשות האיכותיות של מבחר המותגים שהיא מייצגת לזמינות לרכישה מכל מקום בעולם, ואספקת המשלוחים, אף היא, מתבצעת לכל מדינה בעולם.

שעות פעילות

 

שעות פעילות:

ימים א’ – ה’: 09:00-18:00

ימי ו’ וערבי חג: 09:00-14:00

 

אנחנו, באתר eyeaces.com, דוגלים במתן שירות איכותי ומועיל ללקוחותינו, ופועלים על מנת להעניק לכל אחד מכם יחס אישי ושירות מקצועי.

Days Sunday – Thursday: 09:00 – 18:00 (Local Time)

Fridays and holidays: 09:00-14:00 (Local Time)

צרו עמנו קשר

אנחנו, באתר eyeaces.com, דוגלים במתן שירות איכותי ומועיל ללקוחותינו, ופועלים על מנת להעניק לכל אחד מכם יחס אישי ושירות מקצועי. אנחנו לשירותך בכל עת בכל שאלה או בקשה – צוות אתר eyeaces.com.